Seriál a koncert Violetta

Měsíční archív: Květen 2014

Seriál Violetta

Latinskoamerická telenovela, která pochází z produkce Disney Channel, je jednou z nejúspěšnějších svého druhu. Samozřejmě, jde právě o seriál Violetta, který se dokonce i u nás dočkal opravdu velkého úspěchu a to hlavně mezi náctiletými, kteří si z takových seriálů často berou víc, než je ve skutečnosti vhodné. Violetta si ale na nic nehraje. Celý děj je ale postaven na různých písničkách a tanci, což je pro běžného diváka velmi poutavé.

Violetta je mladá, ambiciózní a talentovaná dívka, která si jde za svým snem a pravidelně navštěvuje Studio 21, kde věnuje tanci a zpěvu. Talent podědila po své mamince, která velmi dobře zpívala.

Violetta je vychovávána pouze za dohledu svého otce, který je profesionálně velmi úspěšný podnikatel, ale snaží se za každou cenu Violettu ochránit před čímkoli. A to nejen před herectvím a zpěvem, i když ji na jednu stranu docela podporuje, ale i před jejími případnými nápadníky. Violetta je krásná a mladá dívka a tak se není čemu divit, že ve Studiu 21 má ne jednoho obdivovatele, který se snaží získat její srdce.

Violetta je obklopena mnoha svými kamarády, ale jen někteří jsou, jak už tomu tak v telenovelách bývá, skuteční přátelé. Pokud jste se ke sledování tohoto seriálu zatím ještě nedostali, neváhejte. Můžete očekávat příběh plný skvělých písniček, tanečních prvků a v neposlední řadě i dobrého příběhu, který si velmi snadno získá místo v každém vašem dni, kdy budete chtít zhlédnout minimálně jeden z dílů.

Vložil Voletta v kinech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Disney Channel

Disney Channel je televizní kabelová stanice, které se ve svém vysílání primárně zaměřuje hlavně na pořady pro děti. Nejen ty si ale v programu přijdou na své. Disney Channel si v posledních letech začíná získávat příznivce i z řad náctiletých, kteří pravidelně sledují nejen filmy, ale hlavně zajímavé a poutavé seriály, které jsou na Disney Channel pravidelně k vidění.

Možná si ještě pamatujete doby, kdy se stanice Disney Channel ještě jmenovala Jetix. Od roku 2009 se ale může chlubit právě tímto názvem, který znají lidé prakticky po celém světě a zároveň nutno zmínit, že se Disney Channel řadí mezi jeden z nejsledovanějších dětských televizních kanálů současné doby.

Pravidelně je možné sledovat animované i hrané filmy nejen z produkce Disney Channel, výjimkou pochopitelně nejsou ani tematické seriály, které v současné době neuvidíte na žádné jiné televizní stanici u nás.

Pokud se chcete doslova ponořit do světa seriálů vysílaných na Disney Channel, připraveny jsou pro vás oficiální internetové stránky, na kterých najdete nejen kompletní výčet všech seriálů, ale i například popisy jednotlivých seriálových postav. K dispozici je kompletní televizní program a dokonce i zajímavé hry, které si můžete zahrát ve chvíli, kdy budete čekat na začátek svého oblíbeného seriálu nebo filmu. Hry jsou určeny hlavně dětem a v dětských tématech se i nesou.

 

Vložil Seriál Violetta | Štítek , , , | Zanechat komentář

Liv a Maddie

Liv a Maddie jsou jednovaječná dvojčata, která strávila čtyři roky naprosto odděleně. A jak už tomu tak většinou bývá, jsou naprosto rozdílné a každá z nich má úplně jiné ambice a cíle. Tento rodinný seriál je velmi úspěšný a oblíbený nejen mezi mladými generacemi.

Jak již bylo řečeno, Liv a Maddie jsou dvojčata a každá z nich si jde v životě za něčím úplně jiným. Liv je velmi úspěšná a rozhodla se, že začne pracovat v televizi. To se jí daří velmi dobře, ale její pořad jednoho dne skončí a ona se tak musí vrátit ke své rodině, začít chodit do školy a pochopitelně se věnovat každodenním starostem běžného teenagera. Maddie na škole už dávno studuje a jejím hlavním cílem je, aby dosáhla co možná největších úspěchů ve sportu. Prakticky ji nezajímá vůbec to samé, jako její sestru Liv, která věčně řeší jen módu a to, jak dobře vypadá. (Celý příspěvek…)

Vložil Seriály Disney Channel | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hodně štěstí, Charlie

Rodina Duncanových zažívá klasické strasti každodenního života. Rodiče chodí do práce, děti do školy a řeší tak osobní problém dnešních klasických náctiletých. V celé rodině pak figuruje nejmladší dítě, Charlotte neboli Charlie, která tvoří jednu z hlavních postav v dějové lince, i když jde o malé dítě.

Matka Amy Duncanová je zdravotní sestra, otec Bob Duncan pracuje jako deratizátor. Jejich denní náplní je samozřejmě chodit pravidelně do práce a tak se sourozenci pochopitelně musí podílet na hlídání Charlie. Teddy, starší bratr Charlie, každý den natáčí pro Charlie naučné video, které je vždy ukončeno větou: Hodně štěstí, Charlie. Videa mají sloužit k tomu, aby si Charlie v životě uměla za každých okolností poradit s aktuální situací. (Celý příspěvek…)

Vložil Seriály Disney Channel | Štítek , , , | Zanechat komentář

Jessie

Jessie je mladá a ambiciózní, jde si za svým cílem a je pevně rozhodnutá, že velkoměsto je rozhodně to pravé pro její šťastný život. Jednoho dne se tedy Jessie, rodačka z malého městečka rozhodne, že se přestěhuje do New Yorku. Na vlastní pěst se tak vydává do velkého města, aniž by věděla, že najde práci, bydlení nebo nové přátele.

Hned při nasednutí do prvního taxíku Jessie zjišťuje, že ztratila peněženku, takže je z taxíku vyhozena a zdá se, že na naprosto správném místě.

Potkává totiž mladou dívku, která ji nabídne práci – dívka je dcerou velmi bohatých rodičů, kteří aktuálně shání pro své čtyři děti chůvu. Jessie tak začne pracovat jako soukromá chůva jednoho milionářského páru, kteří mají společně celkem čtyři děti. Uhlídat čtyři děti rozhodně není žádný med, ale Jessie postupně zjišťuje, že jsou to právě děti, na které se může maximálně spolehnout. Mimo jiné jsou jí k ruce ještě vrátný Tony a majordomus Bertram. Mimo Jessie, Tonyho a Bertrama se v seriálu objevují i čtyři děti, o které se dvacetiletá Jessie pravidelně stará. Emma, Ravi, Luke a Zuri. 

Komediální seriál Jessie je pravidelně vysílán na Disney Channel. Do České republiky dorazil poté, co byly zaznamenány obrovské úspěchy po jeho odvysílání v USA.

V současné době bylo natočeno už několik epizod tohoto seriálu a dokonce se spekuluje o tom, že by na motivy Jessie měl být v budoucnu natočen i celovečerní film.

Vložil Seriály Disney Channel | Štítek , , , | Zanechat komentář

Zvonilka a piráti

Zvonilka a piráti je pokračováním úspěšného celovečerního filmu Zvonilka: Tajemství křídel. Jde o nízkorozpočtový snímek, který u nás přišel do kin začátkem roku, ale v některých jiných zemích se toho ani diváci nedočkali. Film šel totiž do kin je v některých rozvojových zemích, ale jinak je primárně určen jen pro vydání na DVD. Diváci v kinech tak rozhodně nemohli očekávat vysokou kvalitu animace, protože ta rozhodně není dělaná na velké plátno. Jak si ale jinak Zvonilka vede v samotném příběhu a dějové lince?

Zarina, hlavní postava animovaného filmu, se během slavností ročního období rozhodne, že ukradne modrý kouzelný prášek. To pochopitelně znamená potíže, protože je ihned po krádeži prášku viděna ostatními vílami, jak nastupuje na loď plnou pirátů. Zarina se během chvíle stane velitelkou celé pirátské lodě a snaží se utéct ze země. (Celý příspěvek…)

Vložil Online filmy | Štítek , , , | Zanechat komentář

Disney Channel filmy

Disney Channel během roku vysílá celou řadu známých filmů, které jsou svou tématikou vhodné hlavně pro mladší generace. A samozřejmě nejde jen o filmy, ale i o zajímavé seriály, které jsou vysílány prakticky denně a z jejich sledování se mohou těšit různé generace dětí. Jedním z mnoha filmů je i Film mých snů, kde se v hlavních rolích objevují hvězdy jako je Ross Lynch nebo Maia Mitchell.

Film mých snů

Film mých snů se odehrává tak trošku mimo realitu. Hlavními hrdiny jsou Brady a McKenzie, kteří se zcela omylem dostanou do šedesátých let. Děj se odehrává hlavně na pláži, kde se Brady a McKenzie naplno oddávají pohodovému surfování na vlnách. (Celý příspěvek…)

Vložil Online filmy | Štítek , , , | Zanechat komentář

Disney Channel hry

Chcete se pořádně pobavit společně s Violettou? Proč ne! Připravena je pro vás celá řada online her, se kterými můžete zabít volný čas a ještě se věnovat činnosti, která je snad ze všech ta nejlepší. Hrám a zábavě. Tak jdeme na to!

Violetta Makeover 

Violetta je krásná dívka a vy jí můžete pomoci, aby byla ještě krásnější a atraktivnější, než dřív. Ptáte se, jak na to? Postup je opravdu velmi jednoduchý a uvidíte, že si Violetta Makeover doslova zamilujete. Spuštění hry trvá opravdu jen pár vteřin, takže na nic nečekejte a pusťte se do toho. (Celý příspěvek…)

Vložil Online hry | Štítek , , , | Zanechat komentář

Časopis Violetta

Časopis Violetta je pravidelně k dostání prakticky na všech stáncích a dokonce i na internetu. V rámci časopisu Violetta je dokonce možné vyřídit si předplatné, díky tomu budete mít časopis ve své poštovní schránce jako jedni z prvních. Co se ale můžete z časopisu dozvědět?

Časopis Violetta se pochopitelně věnuje hlavně seriálu jako takovému a jednotlivým postavám. Mimo jiné má ale časopis působit i jako inspirace pro všechny dívky i chlapce, kteří pravidelně sledují Violettu. Violetta vám totiž v každém díle poradí, jaké jsou aktuální módní trendy, co je nového připravováno v rámci seriálu a na co se můžete těšit.

Nemohou pochopitelně chybět ani medailonky herců, jejich rady a tipy nebo rozhovory se zajímavými osobnostmi. Život Violetty je velmi pestrý, zajímavý a tak je rozhodně se na co těšit. Už jste si i vy koupili svůj časopis?

Není to ale jen časopis, který je naprosto běžně k dostání. Za zmínku rozhodně stojí i Tajný deník Violetty, který je v současné době volně k prodeji. Tajný deník široce přibližuje osobní život Violetty, díky němu se máte možnost seznámit se všemi tajnými sny a tužbami této seriálové hvězdy a navíc tím získáváte i deník pro sebe. Tajný deník totiž dává prostor pro psaní i vám. Založit si tak můžete i svůj vlastní tajný deník a do něj napsat všechny své pocity, sny, radosti a samozřejmě i trápení.

Vložil Violetta | Štítek , , , | Zanechat komentář

Violetta postavy a herci

Mladá, chytrá Violetta, která je úplně plná energie se narodila v Buenos Aires, kde se mimo jiné odehrává i celý děj. A jak už tomu tak většinou bývá u takto mladých děvčat, i Violetta má své kamarády, známé a dokonce i první lásku. Kdo je tedy největší láskou Violetty a kteří přátelé v jejím okolí jsou ti nejlepší?

A stejně jako je tomu v životě, i Violettiným velkým přítelem je právě její otec German. German je velmi inteligentní, má vlastní stavební společnost a jeho aktuální partnerkou je Jade – s Jade se dal German dohromady po smrti své ženy, Violettiny matky. German se ale velmi rychle zamiluje do Angie, která je vychovatelkou Violetty.

Celý seriál se tak už v prvních dílech začíná pěkně komplikovat a konečné rozuzlení tohoto milostného trojúhelníku bude rozhodně velmi zajímavé. Abychom ale nezůstali jen u rodiny, je třeba se podívat i na nejbližší přátele Violetty. Nezbytnou součástí jejího každodenního života jsou tři přátelé – Tomas, Leon a Andres. Tomas navštěvuje společně s Violettou a Leonem Studio 21, kde se společně věnují zpěvu. Tomas je sice sebevědomí, ale co se týče lásky k Violettě, je na jednu stranu velmi odtažitý. I tak se snaží získat srdce Violetty, stejně jako Leon, který je jeho velkým konkurentem. Leon disponuje opravdu velkým uměleckým talentem, na čemž se pochopitelně odráží i jeho vysoké sebevědomí. Pochází z velmi bohaté rodiny a jeho stálou partnerkou je dominantní Ludmila – ta je zamilovaná do Tomase. Leon si je toho dobře vědom a snaží se Tomasovi pomstít tak, že se snaží o Violettu.

Nakonec se ale do ní sám zamiluje. A jako poslední aktér je zde Andres, který je Violettiným nejlepším kamarádem a velkou oporou prakticky v jakékoli situaci, i když je trošku jednoduchý.

Vložil Seriál Violetta | Štítek , , | Zanechat komentář