Seriál a koncert Violetta

Měsíční archív: Červen 2014

Violetta hry

Bylo jen otázkou času, než se oblíbený seriál Violetta posune o něco dál a na svět přijdou i staré a dobré online hry. Pochopitelně výhradně s tematikou krásné a půvabné Violetty, která má v seriálu radosti na rozdávání. Připravili jsme si proto pro vás oblíbenou hru, ve které bude vašim úkolem složit správně puzzle, abyste se nakonec dopracovali ke správnému složení obrázku s Violettou a jejími nejbližšími přáteli. S Leonem a Tomasem.

Violetta Tomas And Leon Puzzle 

Jak již bylo naznačeno, vašim úkolem bude složit obrázek, jehož původní a správnou předlohu je možné sledovat v levém horním rohu. (Celý příspěvek…)

Vložil Online hry, Violetta | Štítek , , | Zanechat komentář

Violetta písničky

Písničky ze seriálu Violetta jsou rytmické, chytlavé a dají se poslouchat prakticky denně. Pokud chcete vědět, jak se dostat k písničkám, čtěte dál!

Velkým tématem je hlavně Violetta koncert, během kterého si máte možnost poslechnout všechny hity, které zajisté velmi rychle poznáte ze samotného seriálu. Přidány jsou dokonce i některé písničky navíc, takže se bezpochyby máte na co těšit!

Seriál Violetta je velmi úspěšný, o čemž svědčí i počet zemí, ve kterých jsou jednotlivé série pravidelně vysílány.

České republika pochopitelně není žádnou výjimkou, u nás je možné Violettu sledovat pravidelně na televizní stanici Disney Channel. Violetta není jen seriál s dobrým a velmi kvalitně propracovaným příběhem, ale zejména je obohacena právě o různé písničky a taneční vystoupení, která se už na první pohled doslova vryjí do paměti.

Pokud jste seriál Violetta ještě neviděli, rozhodně je na čase, abyste se ve stručnosti seznámili s příběhem. Violetta je mladá dívka, která disponuje neobyčejným hudebním talentem, který podědila po své matce, jež tragicky zemřela při nehodě. Violetta je vychovávána jen svým otcem, který je velmi úspěšný podnikatel, ale na svoji dceru rozhodně nedá dopustit. Violetta žije poměrně ve velkém luxusu, což se ale rozhodně nijak neodráží na její přátelské a velmi vlídné povaze. Pravidelně navštěvuje Studio 21, kde se věnuje převážně hudbě a pochopitelně si hledá i nové přátele.

Láska. Dokonce ani ta nechybí v životě Violetty a získání jejího srdce se snaží ne jeden kluk z jejího blízkého okolí.

Vložil Voletta v kinech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Violetta koncert

Italské Miláno. Právě tam se odehrál Violetta koncert, který v současné době doslova plní všechny kino sály. Tato koncertní show rozhodně zaujme každého, kdo pravidelně sleduje seriál Violetta a blízké jsou mu hlavně písničky a taneční prvky, které vás provází celým seriálem.

Violetta koncert vás provází nejen samotným koncertem, ale umožní vám dokonce nahlédnout i do zákulisí koncertu. Díky tomu se divák dostává daleko blíž samotnému herci a zpěvákovi. Během koncertu vystoupilo celkem dvanáct seriálových herců, mezi nimiž najdete pochopitelně i hlavní postavy, které jsou doprovázeny týmem zkušených tanečníků. O tanec rozhodně během koncertu není nouze, stejně jako je tomu v samotném seriálu.

A co se týče písniček, většinu z nich určitě budete znát, protože pochází hlavně ze seriálu.

Violetta koncert můžete vidět v kinech, pokud jej ale nestihnete, rozhodně se můžete těšit na koncert, který vyjde v nejbližší době na DVD. Samotný seriál byl zařazen na pravidelný program televizního kanálu Disney Channel. A co s tím, když některý z dílů prostě z nějakého důvodu nestihnete? Rozhodně nezoufejte. Violettu je možné sledovat dokonce i online. Některé oblíbené díly tak můžete sledovat dokonce i zpětně, podle toho, jak uznáte za vhodné. Tak na co ještě čekáte? Už jste viděli Violettu a všechny její kamarády během koncertu?

 

Vložil Seriál Violetta | Štítek , , , | Zanechat komentář