Seriál a koncert Violetta

Disney Channel filmy

Disney Channel během roku vysílá celou řadu známých filmů, které jsou svou tématikou vhodné hlavně pro mladší generace. A samozřejmě nejde jen o filmy, ale i o zajímavé seriály, které jsou vysílány prakticky denně a z jejich sledování se mohou těšit různé generace dětí. Jedním z mnoha filmů je i Film mých snů, kde se v hlavních rolích objevují hvězdy jako je Ross Lynch nebo Maia Mitchell.

Film mých snů

Film mých snů se odehrává tak trošku mimo realitu. Hlavními hrdiny jsou Brady a McKenzie, kteří se zcela omylem dostanou do šedesátých let. Děj se odehrává hlavně na pláži, kde se Brady a McKenzie naplno oddávají pohodovému surfování na vlnách.

Jejich pohodu ale narušuje partička motorkářů, s nimiž svádí boj o stálé místo na pláži. Jejich klidný a naprosto bezproblémový život se tak naprosto mění, když se objeví láska. Do McKenzie se zamiluje atraktivní surfař Tanner, do Bradyho se naopak zamiluje sympatická motorkářka Lela. Brady i McKenzie se ale stále snaží dostat zpět do svého vlastního světa. Celou dějovou linku doprovází nejen zajímavé taneční prvky, ale i zpěv, který zní z úst McKenzie i Bradyho. Jak to nakonec dopadne, na to už se ale musíte podívat sami.

Seznam filmů pochopitelně zahrnuje mnohem víc, než je Film mých snů. A nejedná se jen o filmy, na seznamu jsou k dispozici i různé seriály, z nichž je pravidelně vysílán hlavně seriál Violetta.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online filmy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.