Seriál a koncert Violetta

Zvonilka a piráti

Zvonilka a piráti je pokračováním úspěšného celovečerního filmu Zvonilka: Tajemství křídel. Jde o nízkorozpočtový snímek, který u nás přišel do kin začátkem roku, ale v některých jiných zemích se toho ani diváci nedočkali. Film šel totiž do kin je v některých rozvojových zemích, ale jinak je primárně určen jen pro vydání na DVD. Diváci v kinech tak rozhodně nemohli očekávat vysokou kvalitu animace, protože ta rozhodně není dělaná na velké plátno. Jak si ale jinak Zvonilka vede v samotném příběhu a dějové lince?

Zarina, hlavní postava animovaného filmu, se během slavností ročního období rozhodne, že ukradne modrý kouzelný prášek. To pochopitelně znamená potíže, protože je ihned po krádeži prášku viděna ostatními vílami, jak nastupuje na loď plnou pirátů. Zarina se během chvíle stane velitelkou celé pirátské lodě a snaží se utéct ze země.

Do celé situace ale samozřejmě vstupuje Zvonilka, který chce dostat modrý prášek zpět a v tu chvíli teprve začne to pravé animované dobrodružství.

Zvonilka se společně se svými kamarády vydává rychle po stopě pirátů, jejich kapitánky Zariny a hlavního plavčíka Jamese, který hodlá svádět nekompromisní boj. Jak ale nakonec Zvonilka dopadne a zda se jemu a jeho přátelům podaří získat modrý prášek zpátky, na to už se musíte podívat sami. Zvonilka a piráti jsou k dispozici na DVD a to s kompletním dabingem a mimo jiné je pravidelně k vidění i na Disney Channel.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online filmy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.