Seriál a koncert Violetta

Disney Channel hry

Chcete se pořádně pobavit společně s Violettou? Proč ne! Připravena je pro vás celá řada online her, se kterými můžete zabít volný čas a ještě se věnovat činnosti, která je snad ze všech ta nejlepší. Hrám a zábavě. Tak jdeme na to!

Violetta Makeover 

Violetta je krásná dívka a vy jí můžete pomoci, aby byla ještě krásnější a atraktivnější, než dřív. Ptáte se, jak na to? Postup je opravdu velmi jednoduchý a uvidíte, že si Violetta Makeover doslova zamilujete. Spuštění hry trvá opravdu jen pár vteřin, takže na nic nečekejte a pusťte se do toho.

V základní nabídce jsou k dispozici různé varianty vzhledu. Violetta pochopitelně musí vypadat co nejlépe, ale více méně záleží jen na vás, jaké vlasy bude právě mít, jaká bude jejich barva i střih. Nezbytnou součástí mladé Violetty je pochopitelně i celkový make-up, na kterém byste si měli dát opravdu záležet. Volte proto obezřetně, jaké bude mít Violetta líčení, rty, tvářenku a jak výrazné budou její řasy.

Pak už se přesunujete k oblečení, které hraje významnou roli v rámci prvního dojmu. Zvolit můžete různé šaty, obyčejné tričko nebo něco velmi elegantního. Pak už stačí jen vybrat vhodné šperky, doplňky a zhodnotit celkový vzhled této mladé hvězdy. Ostatně, jak můžete vidět na obrázku, Violetta může mít na sobě i stylové brýle, které značně doplní celý její vzhled. Tak na co ještě čekáte?

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online hry a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.