Seriál a koncert Violetta

Hodně štěstí, Charlie

Rodina Duncanových zažívá klasické strasti každodenního života. Rodiče chodí do práce, děti do školy a řeší tak osobní problém dnešních klasických náctiletých. V celé rodině pak figuruje nejmladší dítě, Charlotte neboli Charlie, která tvoří jednu z hlavních postav v dějové lince, i když jde o malé dítě.

Matka Amy Duncanová je zdravotní sestra, otec Bob Duncan pracuje jako deratizátor. Jejich denní náplní je samozřejmě chodit pravidelně do práce a tak se sourozenci pochopitelně musí podílet na hlídání Charlie. Teddy, starší bratr Charlie, každý den natáčí pro Charlie naučné video, které je vždy ukončeno větou: Hodně štěstí, Charlie. Videa mají sloužit k tomu, aby si Charlie v životě uměla za každých okolností poradit s aktuální situací.

Jde vlastně o takové rady do života, které Charlie, až bude starší, přijme od svých sourozenců na videu. Ačkoli by se Hodně štěstí, Charlie mohl zdát jako zcela obyčejný seriál, věřte, že by vás mohl velmi příjemně překvapit. Odehrává se v rodinném kruhu a jasně ukazuje, jak moc je důležitá harmonická a dobře fungující rodinná domácnost. Mimo jiné byl seriál nominován i na cenu Emmy, konkrétně v kategorii nejlepších dětských pořadů. Hodně štěstí, Charlie ale už dávno není jen seriál. Na motivy seriálu byl v roce 2011 natočen celovečerní film, který se nese v tématice Vánoc.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seriály Disney Channel a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.