Seriál a koncert Violetta

Liv a Maddie

Liv a Maddie jsou jednovaječná dvojčata, která strávila čtyři roky naprosto odděleně. A jak už tomu tak většinou bývá, jsou naprosto rozdílné a každá z nich má úplně jiné ambice a cíle. Tento rodinný seriál je velmi úspěšný a oblíbený nejen mezi mladými generacemi.

Jak již bylo řečeno, Liv a Maddie jsou dvojčata a každá z nich si jde v životě za něčím úplně jiným. Liv je velmi úspěšná a rozhodla se, že začne pracovat v televizi. To se jí daří velmi dobře, ale její pořad jednoho dne skončí a ona se tak musí vrátit ke své rodině, začít chodit do školy a pochopitelně se věnovat každodenním starostem běžného teenagera. Maddie na škole už dávno studuje a jejím hlavním cílem je, aby dosáhla co možná největších úspěchů ve sportu. Prakticky ji nezajímá vůbec to samé, jako její sestru Liv, která věčně řeší jen módu a to, jak dobře vypadá.

Mezi Liv a Maddie pochopitelně vzroste velké napětí ve chvíli, kdy Liv nastoupí na stejnou střední školu. Maddie je totiž velmi oblíbená a to se zdá, velmi naruší právě televizní hvězda, jako je její sestra. Jak spor dopadne, jak se dívky vyrovnají s “konkurencí” a jak se vůbec vyrovnají s tím, že po letech žijí ve společné domácnosti, na to se podívejte sami. Nudit se rozhodně nebudete, protože seriál je obohacen různými naprosto nečekanými zápletkami.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seriály Disney Channel a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.