Seriál a koncert Violetta

Violetta Tajný deník

Hlavní hrdinka stejnojmenného televizního seriálu přináší na pulty všech knihkupectví dlouho očekávaný Tajný deník.  Pokud právě Tajný deník představuje ideální čtení pro vás nebo vaši dceru, s koupí rozhodně neváhejte. O Tajný deník je obrovský zájem a to nejen mezi mladými generacemi. A na co všechno můžete v deníku narazit?

Tajný deník Violetty se pochopitelně věnuje veškerým tajemstvím, snům a těm nejtajnějším představám, které jsou nezbytnou součástí života mladé Violetty. Deník ale rozhodně nedává prostor jen samotné Violettě, ale dokonce i vám. V deníku je totiž připraven prostor i pro vás, vaše sny, myšlenky nebo ta nejtajnější přání. Tajný deník je tedy takovým deníkem dva v jednom. Tajný deník je navíc velmi snadno k dostání. Zakoupit jej můžete jak v online knihkupectvích, tak i v klasických kamenných prodejnách.

Tajný deník není ale ani zdaleka jediné, co Violetta přináší. Každý si rozhodně hned vybaví seriál, který je pravidelně vysílán na Disney Channel už od roku 2013. Ale co koncert? Tak ten právě běží v kinech!

Jde o největší koncertní show, která se věnuje jen těm největším hitům, které byly doposud současně se seriálem Violetta uvedeny. Veškeré hity zpívají seriálový herci, o to je pochopitelně celá show zajímavější, a v současné době si můžete zajít na Violetta koncert dokonce i do kina. S návštěvou ale rozhodně neváhejte, Violetta koncert nebudou dávat do nekonečna!

Komentáře jsou uzavřeny.