Seriál a koncert Violetta

Violetta hry

Bylo jen otázkou času, než se oblíbený seriál Violetta posune o něco dál a na svět přijdou i staré a dobré online hry. Pochopitelně výhradně s tematikou krásné a půvabné Violetty, která má v seriálu radosti na rozdávání. Připravili jsme si proto pro vás oblíbenou hru, ve které bude vašim úkolem složit správně puzzle, abyste se nakonec dopracovali ke správnému složení obrázku s Violettou a jejími nejbližšími přáteli. S Leonem a Tomasem.

Violetta Tomas And Leon Puzzle 

Jak již bylo naznačeno, vašim úkolem bude složit obrázek, jehož původní a správnou předlohu je možné sledovat v levém horním rohu.

Nenechte se však zmást, tyto na první pohled jednoduché puzzle nejsou zase tak snadné na složení, jak by se mohlo zdát. Pokud totiž jeden z rozdělených kusů obrázků posunete na správné místo, není již možné s tímto kusem dál pohybovat. Budete si tak muset vystačit jen s těmi kousky skládanky, které jsou zatím na místě nesprávném. Nezapomínejte, že sice nejste limitováni časem, ale čím lepší čas budete mít v rámci složení obrázku, tím lépe budete ohodnoceni. Tak do toho!

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online hry, Violetta a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.